Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Club Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaPortalliTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

sesLen ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
[EB]Eren_Delisi_Betüş
Ereninin tanıdığı admin (:

MesajKonu: sesLen ..   Perş. Mayıs 01, 2008 1:42 pm

Erenimize buradan seslenebilirsiniz..Kimbilir belki bigün sitemize üye olur... Rolling Eyes

Eren sen benim yaşama sevincimsin ne olusun anla senin için bi yerde benim qibi yanıp tutuşan fanlarında var ama sen sadece senn sürekli gördüğün fanalrına fanım diosun ama herkesin mesela bnm onlar gibi seni sürekli görme her imza gününe gelme her konsere setlere snn olduğun her yere gelme gibi bi imqanım yhok maddi açıdan kesinlikle öyle bi sıkıntm yhok fakat getirmiolar neyse bende istemezmiyim en az her hafta seni görmeyi yağmur özm meltm dilara...... gibi istemezmiydim sna Yemin ederm ki bunu yapmak için herşeimi verirdim inanırsım sırf seni görmek içn evdn kaçmayı bile gözde almıştm herşeyi planlamıştm ama bazı nedenlerden olmadı.... intihar bile atmeye çalışmıştm annemlerin haberi olmadan ama oda olmadı...Ne olur duy sesimi snn içn ölürüm herkes Eren için ölürüm dio ama ben inanıyorum qi hiçbiri bunu göze almaz yapmaz yapamaz hepsi blöf yapıo ama ben yaparım sırf senin için!!dğerLerinin de sevgisini anlıyorum her gece seni rüyamda görünce kalkıyorum ve neden ben neden bu kadar ölürcesine sevdiğim birine uzağım diye sessiz hıçkırıklarla ağlayorum....
NEDEN BEN NEDEN?....!!!

eRöööööön !
Sn benim bu hayattaqi teq qeRçeimsin..
qaLbimin siyah-beyaz yayınında renqLi oLan teq çiçeqimsin...

AnLatamıoRm..
Sana oLan sewqimi anLatamıyoRm..
Kimse inanmıyoR bana..
Kimse qöRmüyoR içimdeqi ajqı..qöRemiyoR..
İnan bana bn kmseyi senin kadaR sewmedim..
Aşkım Bnm Herşeyim
sen hayatımda ki en güsel en sıcakkanlı en değerli insansın sen çok özelsin kalbimin en güsel köşesindesin bitanem SadSad
btnm hayatıma rnk katan aşkım seni seviyorum senin için ölüp bitiyorum sen çok tatlısın sana olan aşkım hiç bitmeyecek...
biliyorum seni bir tek bn sevmiyorum ama bnm sevidğim gibi kimse sevemio bn herkesin içinde tekim sende bnm kalbim de tek..
aşkım unutmaki herkes seni sevio ama bnm gibi sevmio
herkes seni sevio sa bnde sana aşığım bitiyom senin için ölüyom
hgerşeyim seni ço seviom sen hayatta gödüğüm görebileceğim en kutsal en güsel insansın sen bi insanın aynı anda bir çok duygu yaşamasına sebep olan tek insansın seni düşününnce önce huzur hissediom sonra da hüzün ve mutluluk sen bnm herşeyim tüm duygularımsın seni çok seviyorum bi kere sein göreyim sonra da öleyim hiç önemli diil aşkımm
eRenim bitanecik tatlişkom eni çok seviyorum bi duysan bni bi bilsen seni nasıl sevidğimi?? senin için ölüp bittiğimi her gün rüyalarım da seni görüorum o yüzden hep uyumask istiyorum bnm çiçeğim herşeyim o kadar tatlısın ki..sana bağlanmamak imkansız bi kerecik görsem seni bi kere duysam sesini öyle mutlu olurum ki. . aşkımmm lütfen duy bni btnm sana duyduğum aşk öyle böyle değil yaşamayan bilemez btnm seni çok seviyomm
herşeyimsin bnm ama bunu sen bilmiosun ne önemi var herkes bilse senden hiç vazgeçmicem miniğim SadSad

Sozsuza déK seninLéyiM. héR né oLursa oLsun seni asLa unutmam éRéNiM !

~héRkés kéndi yoLuna bu hayatta .. simDi daha ii anLıyorum doqarkéN nédén aqLadıqımı ! ~
Kullanıcı profilini gör
ßiLL_CéRoShy_AvRiL

Localisation : ßiLL'MmM... ToM'MmM... AvRiL'MmM... Hér$éyLéRiMmM...ÖlüMüne Rock forover=)=)RoCk A$kı ßiTmé$$...!!!

MesajKonu: Geri: sesLen ..   Cuma Mayıs 02, 2008 2:35 pm

hii spyy olmuşş senn bayağıı aşıksın erene yhafs=)
Kullanıcı profilini gör
[EB]Eren_Delisi_Betüş

MesajKonu: Geri: sesLen ..   C.tesi Mayıs 17, 2008 11:44 am

Evet ona taparım..!

Erenim..
Sen her daim bu can bu bedenden çıkıncaya dek... Hatta ve hatta çıktıktan sonra bile tek yaşama sebebim olarak kalacaksın... Sen devamlı göremediğim ama devamlı yanımda varlığını hissederek yaşadığım tek ve son büyük aşkımsın... Seni artık sevmekten de öte bir duyguyla bağlıyım... İnan kelimeleri bile seçmekte çok büyük zorluklar çekiyorum... Sana olan aşkım Ferhat ile Şirin ya da Aslı ile Kerem'i bile geride bırakabilecek cinsten... Umarım bunu birgün öğrenirsin meleğim... Kanatsız meleğim, aşkım, umutsuz dünyamı aydınlatan umut güneşim Erenim.. Sen o kadar değerlisin ve o kadar özelsin ki inan anlatamıyorum... Gözlerimden her gün, tartsan belki kilolarca damlalar süzülüyor yanaklarımdan yere doğru... Hepsi de senin için... Hepsi de o güzel gözlerin için... Gözlerin, gülüşün, tavırların, konuşman herşeyinle bambaşkasın sen... Çok özelsin sen... Seni canımdan çok seviyorum birtaneciğim... İnci tanem, meleğim benim...

Yanımda Diilsin Ama Kalbmdesin.
Göremiyorum Ama İçimdesin..
Uzaktasın Ama Söylüyorum..
Seni Bütün Kalbimle Seviyorum..

Bir elime güneşi bir elime dünyayı verseler ben hep seni severim
O seni hiç sevmiyor deseler senden asla vazgeçemeyeceğimi bilirim
Kalbimin herpsi sana ait senin için çarpıyor. Ömrümün her dk sını senin için harcamaya hazırım...
Sana hastayım bitiyorum ölüyorum TAPIYORUM! Ama kimse bilemiyor.. Kimse inanmıyor sevgimin saflığına gerçekliğine.. Senin varlığını bilmesem yaşayamam bu dünyada nefes alamam! Nefesimsin benim her soluğumsun bebeğim...
yine sensiz bir gün daha ben yoruldum saymaktan güneş bıkmadı hala doğmaktan
her geçen gün seni bana yaklaştırıyor sevgin olmadan yaşayamıyor
sen olmadan hayat çekilmiyor....
yalnızları oynuyorum yokluğunla, gidişinle ağlıyorum hayata
bekliyorum dönüşünü büyük bir sabırsızlıkla...

hayat sensiz bir an bile çekilmiyor şiirler boş, şarkılar anlamsız geliyor
zaman kum gibi akıp gidiyor denizin dalgalarıyla
benden de zaman böyle *sansürlendi*ürüyor aşk yapraklarını
ya sana geliyormu bu göz yaşları...
yokluğum seni üzüyor mu?
ağlıyor musun geceleri yatağında
seviyor musun sende akşam karanlığını
özlüyor musun sahil kenarlarını
gel desem gelebilir misin yanı başıma
havayı seninle solumak, çiçeği seninle koklamak istiyorum

SEN HER ZAMAN BU KALBİN BİRTANESİ OLARAK KALACAKSIN MELEĞİM! HER ZAMAN! SONSUZA DEK!
.. Sana olan aşkım her dk daha fazla haykırmak istiyorum dağlara taşlara en başta kalbine... O yüzünü gülüşünü göreceğim ümidiyle geçiyor her saniye her saniye biraz daha bağlanıyorum sana! Her dakika biraz daha çoşuyor kalbim yeter bu kadar hasret diye.. Doluyor her dk gözlerim aşkının özlemiyle hasretiyle... Çarpıyor kalbim bir başka ... E-ren diye ... Aş-kım diye... Pa-PaT-Yam diye... Şuan bile gözlerim doluyor bir taneem seni görememek her saniye yiyip bitiriyor beni.. Resimlerine bakmak sindirmiyor artık içideki özlemi SENİ HERŞEYDEN HER ŞEYİMDN VE HERKESTEN DAHA ÇOK SEVİYORUM !! !! KALBİMİN TEK SAHİBİ MELEĞİM! HERŞEYİM ...
Aşkım,
Bugün yine somut anlamda açmış bir Güneş ile uyandım... Ama asıl Güneş'im sensin ve senin doğup Dünya'mı sonsuz bir ışıkla aydınlatacağın günü sonsuza dek bekleyeceğim...

Yanımdasın, dokunamayacağım kadar uzaksın bana
İçimdesin,bilmediğim bir mahsende
Yarasın,kapatamayacağım kadar derin
Çiçeksin, koparmaya kıyamadığım kadar güzelsin
Yıldızsın,uzanamayacağım kadar ırak bana

Rüzgarsın, yanlız geceleri esen
Acımsın,çare bulamadığım
Sevgisin,çıkarıp veremediğim
Meleksin, yaşarken göremediğim

Ölümsün, ne olduğunu bilmediğim
Bir sılasın, özlemekten vazgeçmediğim
Hayalsin, gerçek olmasını çok istediğim
Erenimsin,gözlerine bakmaya doyamadığım...

BİR ANLAYABİLSEN SANA SONSUZ BİR TUTKUYLA NASIL BAĞLI OLDUĞUMU İNCİ TANEM!!!...

yine sensiz bir gün daha ben yoruldum saymaktan güneş bıkmadı hala doğmaktan
her geçen gün seni bana yaklaştırıyor sevgin olmadan yaşayamıyor
sen olmadan hayat çekilmiyor....
yalnızları oynuyorum yokluğunla, gidişinle ağlıyorum hayata
bekliyorum dönüşünü büyük bir sabırsızlıkla...

hayat sensiz bir an bile çekilmiyor şiirler boş, şarkılar anlamsız geliyor
zaman kum gibi akıp gidiyor denizin dalgalarıyla
benden de zaman böyle *sansürlendi*ürüyor aşk yapraklarını
ya sana geliyormu bu göz yaşları...
yokluğum seni üzüyor mu?
ağlıyor musun geceleri yatağında
seviyor musun sende akşam karanlığını
özlüyor musun sahil kenarlarını
gel desem gelebilir misin yanı başıma
havayı seninle solumak, çiçeği seninle koklamak istiyorum

SEN HER ZAMAN BU KALBİN BİRTANESİ OLARAK KALACAKSIN MELEĞİM! HER ZAMAN! SONSUZA DEK!

Sozsuza déK seninLéyiM. héR né oLursa oLsun seni asLa unutmam éRéNiM !

~héRkés kéndi yoLuna bu hayatta .. simDi daha ii anLıyorum doqarkéN nédén aqLadıqımı ! ~
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: sesLen ..   

sesLen ..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası